Declaracions de béns i activitats dels càrrecs electes

En aquest espai, us presentem les declaracions de béns i d'activitats de cada un dels regidors que integren l'Ajuntament de Castellbisbal.

Equip de govern

Nom regidor Declaració de béns Declaració d'activitats

Joan Playà Guirado
alcalde

Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015
Juny 2019

Susanna Solé i Sabaté
1a tinent d'alcalde

Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015
Juny 2019

Melania Solís Cintas
2a tinent d'alcalde

Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015
Juny 2019

Joaquim Sardà Alsina
3r tinent d'alcalde

Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015
Juliol 2019

Anna Obradors Ascón

Juny 2019 Juny 2019

M. Glòria Martínez Fernández
4a tinent d'alcalde

Juny 2019 Juny 2019

Gemma Margarit Alsina
5a tinent d'alcalde

Juny 2019

Juny 2019

Oposició

Nom regidor

Declaració de béns

Declaració d'activitats

Dolors Conde Domínguez

Juny 2015
Juny 2019

Juny 2015
Juny 2019

Ismael Ot Padilla

Juny 2019 Juny 2019

Ana Belén Gallego Rubio

Juny 2015
Juny 2019

Juny 2015
Juny 2019

Alberto Matallanas Carrillo

Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015
Juny 2019

Consol Benayas Díaz

Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015
Juny 2019

Toni Pons i Vilaplana

Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015
Juny 2019

Isabel Méndez i Fernández

Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015
Juny 2019

José Antonio Doutón González

Juny 2019 Juny 2019

Javier Molina Magdaleno

Juny 2019 Juny 2019

Olga Mateo Martínez

Juny 2019 Juny 2019

Regidors sortints (finalitzen el mandat al maig de 2019)

Nom del regidor Delcaració de béns Declaració d'activitats

Salvador Segura Juni

Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015

Enrico Martinelli

Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015
David Vidal Morral Juny 2018
Juny 2019
Juny 2015
Sergi Bonilla i Sellarès Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015

Natàlia Boya Roca

Juny 2015
Juny 2019
Juny 2015

Martí Ribas i Duran

Març 2016
Juny 2019
 

Juan José Montes Requejo

Novembre 2016
Juny 2019

 
Darrera actualització: 29.07.2019 | 11:02
Darrera actualització: 29.07.2019 | 11:02