Autorització per ocupació de la via pública

Divendres, 5 de juny de 2020 a les 13:15

Aquest tràmit permet obtenir autorització per disposar o ocupar temporalment o permanent el domini públic.

Quan es pot demanar?

Durant tot l'any

Servei responsable de la tramitació

Departament de Seguretat Ciutadana

Quin cost té?

Les taxes per ocupació de la via pública estan regulades a l'ordenança fiscal número 16 (articles 7, 8 i 9).

Qui pot sol·licitar-ho?

La persona interessada o bé una persona en la seva representació degudament autoritzada i acreditada.

Cal aportar:

Canals de tramitació:

  • Presencial

    Oficina d'Atenció Ciutadana Av. Pau Casals, 9. 08755 Castellbisbal

  • Telefònicament

    Tel: 93 772 02 25 (dilluns a divendres, de 8.30 a 14.30 h)

Darrera actualització: 05.06.2020 | 13:38